Bizi Arayın: 0530 918 52 06 20 Yıllık Tecrübe, %100 Başarı
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İletişim

Tez Yazdırma Merkezi
Şişli/İstanbul
Kuştepe Mahallesi, Yeşilce Caddesi No:27, Beşiktaş, İstanbul

Tez Yazdırma İhtiyaçlarınız İçin Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular

Tez yazdırma talebinizin alınmasından sonra size bir taslak plan ve ilerleme raporu sunulacaktır. Bu planın onaylanmasının ardından, teziniz yazılmaya başlanacaktır. İlerleme bilgileri ve geri bildirimler tarafınıza yapılacak, projenin kapsamına bağlı olarak teziniz parçalara bölünerek teslim edilecektir. Revize taleplerinizin tamamlanmasıyla birlikte tezinizin son hali tarafınıza gönderilmektedir.

Akademik çalışmalarınız için Türkiye’nin en iyi üniversitelerinin ilgili bölümlerinden mezun, en az doktorasını tamamlamış uzmanlar ve danışmanlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tez yazdırma kadromuz alanlarında uzmanlaşmış kişilerdir ve akademik deneyimleriyle çalışmalarınızın kalitesini artırmaya odaklanmaktadırlar.

Tez yazdırma fiyatları tez yazılacak alana, tezin türüne, tezin konusuna, karmaşıklığına kaç sayfa olacağına, yazım diline ve teslim tarihine göre değişebilir. Karmaşık ve uzun tez yazımı daha fazla emek ve zaman gerektireceğinden tez yazma fiyatları kısa ve yazımı kolay tezlere göre daha yüksek olacaktır. Tez yazdırma fiyatları hakkında net bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

tez yazdırma merkezi iletişim
Bizi Arayın
Bizi Arayın +90 (530) 918 52 06